sobota, 25 sierpnia 2012

Kurczę, mam nowe uzależnienie >:D


Zaczniemy od TAGa, którego bym chciała wprowadzić. Czemu nie? Może być całkiem ciekawie :) Tag dotyczy rzeczy, których się boimy. Stagowana osoba musi wymienić i króciutko opisać trzy rzeczy, których się boi a następnie stagować następne 3 osoby (blogi).
Zaczynam:
1. Wysokość - mam lęk wysokości odkąd pamiętam i boję się wszystkiego co z tym związane, wszelkich wież, gór, a także balkonów. xD Trudno mnie namówić, żebym na jakiś wyszła.
2. Pająki - okropnie się boję pająków, zwyczajnie mnie obrzydzając tak jak nic innego. Oczywiście im większy pająk - tym bardziej panikuję.
3. Upadek - związane jest to z tym, że sama mam lęk wysokości i kiedy ktoś stoi gdzieś przy/na jakiejś barierce, wysoko, okropnie się stresuję i boję się, że ta osoba spadnie, a ja będę tego świadkiem.

Taguję: :)

Po za tym... to jestem chora. Ooookroopność....!
W poprzedniej notce pisałam o wysyłaniu kartek dzięki stronie Postcrossing, jednak same kartki nie są dla mnie wystarczająco satysfakcjonujące, czuję potrzebę pisania dłuższych wypowiedzi w j. angielskim niż tylko parę marnych zdań. xD Więc dołączyłam do strony PenPalsNow, gdzie ludzie z całego świata piszą do siebie listy. Znalazłam tam sobie dziewczynę z USA (chciałam kogoś akurat stamtąd) i z nią koresponduję. Parę dni temu wysłała mi pierwszy list. 8D


Oprócz długiego listu dostałam też 2 dolary hahahaha ;D Teraz będę mogła szpanować fotami na Facebooku jaka to jestem bogata.... X_x ;)

Uzależniłam się od gry Angry Birds. Przedtem w nią nie grałam, a ostatnio zaczęłam z nudów i nie mogę przestać. XD Od czasu do czasu utykam na jakimś poziomie, ale gram tak długo, dopóki go nie przejdę. :)

Obecnie słucham:
Birdy - People help the people
(piękna, wzruszająca piosenka; zrobiłam z nią filmik)


6 komentarzy:

 1. Dzięki za TAG, Nekori ^ ^. Nigdy jeszcze nie brałam udziału w takiej akcji, choć bardzo chciałam. Nikt mnie nie oTAGował :(. Dlatego dzięki ^ ^. Ale jestem też trochę zirytowana - sTAGowałaś Midoriko, a pierwsza osoba, jaka mi przyszła na myśl do oTAGowania, to właśnie ona :P. Ale cóż, zobaczymy - STAGuję kogoś innego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna szata graficzna bloga :D

  http://vanilias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa z tymi kartkami i listami, może sama dam się w to wciągnąć :D
  Dodaję do obserwowanych ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Uuu, zrobię taga w kolejnej notce : )

  OdpowiedzUsuń
 5. hahaa ja mam 3 dolary xD fajny kotek *__*

  OdpowiedzUsuń

Doceniam każdy komentarz. :) Proszę tylko bez zbędnego SPAMu!!!